Kadın-Erkek

Kadınlar için Cinsellik

Kadınlar için seks önerileriEğer kadınsanız sıklıkla siz ve partnerinizin seksi farklı şekilde algıladığınızı biliyorsunuzdur. Bu her ikiniz için de düş kırıklığına neden olabilir. İşte mükemmel bir seks yaşamak isteyen kadınlar için öneriler.

  1. Partnerinize neden hoşlandığınızı söyleyin. Erkekler daima, kadınların onlardan akıl okumasını beklediklerinden şikayet ederler. Partneriniz gerçekten sizi önemsiyorsa sizi mutlu etmeye çalışacaktır. Bu nedenle ona size neyin zevk verdiğini söylemelisiniz. Açık olun – dokunulmaktan mı hoşlanıyorsunuz, nasıl ve nerelerinize? Aynı şekilde nelerden hoşlanmadığınızı da söyleyin. Sonuç olarak ikiniz de en çok hoşlandığınız şeylerle karşılaşacak ve bunları keşfedeceksiniz.
  2. Hızınızı kontrol edin. Kadın olarak daima, şehvetli bir erkek tarafından spontane bir şekilde alıkoyulmaktan mutlu olacağınız durumlar haricinde, cinsel uyarılmaların kontrolünü ele almalısınız. Eğer partneriniz anlayışlı bir erkekse bu durumdan memnun olacaktır; çünkü bu sizin de ilişkiden zevk almanızı sağlayacak derecede uyarılmış olmanızı garanti altına alacaktır.
  3. Farklı pozsiyonları keşfedin. Pekçok insan yıllardır aynı yerde (hatta aynı gün ve aynı saatte) seks yapmakta; ve buna rağmen seks hayatlarının eski heyecana sahip olmadığından dert yanmaktadırlar. Seks için yatak odasıyla yetinmeyin; diğer odalarda, bahçenizde, sahilde veya bir ormanda seks yapmayı deneyin. Bu değişiklikler seks hayatınıza heyecan getirecektir.
  4. Birlikte erotik film izleyin. Erotik filmler daha açık porno filmlerden çok daha uyarıcı olacaktır. Sakin bir akşamdan istifade edin, bir battaniye bulun, biraz şarap ve mum ışığıyla ortamı loşlaştırın. Birlikte film izlemekten daha fazlasını yapacağınızı garanti edebiliriz.
  5. Kendinizi keşfedin. Mastürbasyon artık bir tabu değil, sizi gerçekten neyin tahrik ettiğini keşfedebilmeniz ve sonrasında partnerinizle paylaşabilmeniz için bir fırsattır.
  6. Seks oyuncaklarını deneyin. Bunlar seks hayatınıza gerçekten de mükemmel katkılar sağlayabilirler.
  7. İlişki öncesi duş alın. Seksten önce sizi ve partnerinizi tahrik edecek yenilenmiş bir cildin yerini hiçbir şey tutamaz. Elbette muhtemelen ilişkiden sonra ve hatta ilişki esnasında da duş almak isteyebilirsiniz.
Çeviri : www.acemiyim.com
Araç çubuğuna atla
Yandex.Metrica