0

Moda olan ve kendinize yakıştırdığınız herşey trend olabilir. Çünku bu yılın trendini sen kendin belirliyorsun!

2020 yılında öne çıkan en önlemi unsur;  Doğallık!

Bunun içinde ilk olarak sadelik dikkat çekiyor. Abartı makyaj ve kıyafetlerden uzak durmalısınız. İlk olarak makyajınız için cilt bakımının önemi öne çıkıyor bu yıl. Çok abartılı olmayan makyajın yanı sıra cildinizin bakımına önem vermelisiniz. Rutin bakımınız, yüzünüzün makyaja bile ihtiyaç durmaksızın parlamasına neden olacaktır. Kıyafet için de daha rahat ve şıklığın bol bol ön planda olacağı yıl sizi bekliyor.

Makyaj ve kıyafet doğallıktan yana olmasına rağmen, parlak renklerle kombinini tamamlayabilirsiniz! Özeliikle göz makyajının daha renkli ve dikkat çekici farlarının ön planda olduğu, tırnak bakımında ise ojelerin aynı şekilde renkli ve parlak olanlarının tercih edileceği belli oldu.

Uzun etek ve ispanyol paça pantolonlar yeniden trend!  Aynı zamanda yüksek topuklu çizme ve botlar 2020’nin vazgeçilmezi olacak. Saçlarda ise, kısa saçlara yönelim artacak ve uzundan daha çok tercih edilmeye başlanacak. Kısa saçlara doğal dolgunluk ve dalgalar vermek gerekecek. Fön çekilirken de uçları içe ya da dışa kıvırma yeniden trend olacak. Saç rengi olarak ise daha doğala yönelme olacak. 


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0