0

1. Unikorn

Unikorn erkeği tamamen normal ve dengeli bir erkektir. İyi bir işi vardır ve saygındır; fakat bir işkolik değildir. Ailesini sever; fakat onlarla birlikte yaşamaz. Eğlenceli, bilgilidir ve spagetti pişirebilir. Hayatının her döneminden, hala irtibatta olduğu arkadaşları vardır. Alkolik, ilaç düşkünü veya porno bağımlısı değildir. Kitap okur. Gözü yormaz ve hatta çekicidir. Sizden uzundur. Unikorn, bir ömür boyu, Pazartesi sabahları birlikte uyanabileceği; aile, arkadaşlar ve rutin işlerle dolu bir haftasonu sonrasında Pazar gecesi en sevdiği kanalı başını dizlerine koyarak izleyebileceği o özel kişiyi arzuyla bekler.

Unikorn hakkında bilmeniz gereken en önemli şey; adından da anlaşılacağı üzere, o yok!

2.  Evli Adam

Evli adam tipini gördüğünüzde başınızı başka yöne çevirin. Eğer, enerjinizi, eşinden nefret etmemeye veya adamın en azından düşüp dizini kıracağını umut etmeye yoğunlaşturabilecekseniz size sadık olabilir. Aksi halde size uygun değildir. Ona, bir düğünde bile sizinle flört etme şansı tanımayın; aksi halde insanlığa olan inancınızı tüketebilir.

Evli adamla ilgili bilmeniz gereken en önemli şey; o zaten evlidir ve dolayısıyla, siz ilgilenmediğiniz sürece yoktur.

3. Eeyore (Winnie-the-Pooh kitabındaki depresif eşek karakteri)

Zavallı Eeyore. Bazı kadınlar ona yanlış yapar ve o bununla başa çıkamaz. Belki bir boşanma, belki gayriresmi kırılmış bir kalp; hangisi olursa olsun, çok fazla incindiği için tekrar aşık olamaz. Yine de, elbette kederli olmaya devam edebilir. Sade beyaz duvarları olan, karanlık ve yavan bir yerde yaşar. Duygusal enerjisinin tamamını, günden güne dikkatle büyüyen kabuk bağlamış yarasını iyileştirmeye harcar. Eeyore, sizinle tanıştığından bir parça neşelenebilir; ancak uzun vadede sizinle mutlu olamaz; çünkü o mutlu olamaz. Eğer aşkınız ve merhametiniz gerçekten fazlaysa bir kısmını Eeyore’un mutsuzluğunun açık ağzına boşaltmakta özgürsünüz. Emeklerinizin karşılığını geri alamazsınız ama belki yolculuğunuzun geri kalanı için yükünüzü biraz hafifletebilirsiniz.

Eeyore hakkında bilmeniz gereken en önemli şey onu düzeltemeyeceğinizdir; fakat dilerseniz denemek için zamanınızın çoğunu çöpe atabilirsiniz. Hayır, cidden, onu düzeltemezsiniz. Gerçekten!

4. Peter Pan

Oh, Peter. O tayt içinde gerçekten de çok şirindir. Onun yaşama olan çocuksu coşkusu, bar kapanana kadar içmeye devam eden ve güneş doğana kadar sohbet edebilen o eski eğlenceli sizi yeniden ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Maalesef o eski siz, şu anki Peter gibi,  sabahın 9’unda bir yığın insanla toplantı yapılmasını gerektiren bir işe sahip değildiniz. Peter’la ilişkiniz süresince zaman zaman 8 saatlik uykunun, yeterli miktarda sıvı almanın faydalarını hatırlayacak ve yavaş yavaş, Peter’ın bir Salı gecesi için saat 10’a başka bir randevu verdiğinde sinirle ayağını yere vurmaya başlayan bir “mızıkçı”ya veya daha da kötüsü artık son aramanızda eve yolunun düşmesini beklediğiniz için öfkeyle burnundan soluyan kötü kadına dönüşeceksiniz.

Peter Pan hakkında bilmeniz gereken en önemli şey; parlak şeylere karşı koyamayacağı ve gece uyuma ve tam zamanlı bir iş arzularınızla eninde sonunda onun için sıkıcı hale geleceğinizdir. Peter Pan’la şansız ancak, onunla 25 yaşınuzdayken tanışırsanız ve belki birlikte yetişkin olursanız yaver gidebilir.

5. Bay Cumartesi Gecesi

Bay Cumartesi gecesi büyük bir başarıdır. Marka gömleklerle dolu bir dolabı vardır ve henüz ısmarlama bir takımı yoksa mutlaka yakında diktirecektir. Güzel kokar ve trend restoranlarda valelerin parkettiği sigortalı iyi bir arabası vardır. Çok katlı bir binada, modüler siyah deri mobilyaları ve kullanılmayan mutfağıyla, iyi döşenmiş bir dairesi vardır. Dikkatle dağıtılmış saçı, gym üyeliği ve abartılı nezaketiyle Bay Cumartesi Gecesi metroseksüel ve narsisttir. Eğer topuklu ayakkabı giyiyor ve her zaman biraz gürültülü yerlerde martini içmekten hoşlanıyorsanız; haftaiçi o geç saatlere kadar çalışırken yalnız kalmak sizin için sorun olmayacaksa bu tip bir erkek sizin için iyi bir flört olabilir.

Bay Cumartesi Gecesi hakkında bilmeniz gereken en önemli şey; 45 yaşında bile, neredeyse 35’inde olduğu kadar iyi görünecek ve böylece, 5 yıl önce tıpkı sizin de olduğunuz gibi , akıllı, çekici ve sarışın bir 30 yaş kadını ile evlenecektir.

6. Gürültücü Eşek

Bu erkek tipi, sizin kolaylıkla vazgeçebileceğiniz bahanelerden vazgeçemediği için 35 yaşında bekardır. Garsonlara kur yapar, cümlelerinizi böler ve vücudundaki fazla kıllar, göze batan diğer kötü özelliklerinin yanında dikkatinizi çekmemiş olabilir. Gürültücü eşek, erkek dergilerinden en az birine abonedir. Hiçbir geçerli nedeni olmamasına rağmen kendisinden emindir. Onu şiddetli bir tutkuyla seven annesine çok yakındır. Gürültülü ve rahatsız edici bir kahkahası vardır; bununla birlikte hoş gözlere ve iyi bir kalbe sahiptir.

Gürültücü eşek hakkında bilmeniz gereken en önemli şey; ideal erkek değildir; fakat bazı durumlarda gerçekten gözünüze hoş görünebilir. Bazı kötü huyları sadece alışkanlıklardan ibarettir ve zaman içinde üstesinden gelinebilir; ancak bazıları da çok daha derinlere işlemiştir ve bundan on sene sonra katıldığınız akşam yemeklerinde bunlar hakkında endişeleniyor olabilirsiniz. Eğer çocuklarınız da o özellikleri miras aldıysa o süreyi 40 seneye çıkartabilirsiniz.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0