0

Elektromanyetik TedaviElektromanyetik Tedavi

Elektromanyetik tedavi nedir? Basit olarak söylemek gerekirse, elektromanyetik tedavi, herhangi bir madde almadan, egzersiz yapmadan ve elle müdahele edilmeden sağlığınızın iyileşme potansiyelini derinlemesine arttıran bir yöntemdir.

Taoist felsefeye göre, vücudumuz elektromanyetik bir organizmadır. Bilge şifacılar binlerce yıldır bu gerçeğin farkındaydılar ve gerçekte, akupunkturculardan duyduğumuz meridyenler vücudumuzda dolaşan elektromanyetizmin haritasını çıkarmanın bir yoludur.

Bu ilke geleneksel tıp tarafında zaten kullanılmaktadır : EKG and MRI cihazları, teşhis ve bazı durumlarda tedaviye yardımcı olarak elektriği ve manyetik enerjiyi kullanmaktadır. Hatta, vücudun iyileşme sürecine yardımcı olması, denge kazanması veya optimal sağlığını desteklemek için, evde kullabileceğiniz manyetik ürünler bile mevcut. Bu manyetik ürünler, hücre yoğunluğunuzu arttırarak vücudunuza varoluşunuzun doğal dengesini yeniden kazandıran mıknatıslar içermektedir. Vücudunuz doğal dengesini yeniden kazandığında, toksinleri atma yeteneği artarak doğal iyileşme meydana geliyor.

Çevre kirliliği tarafından kuşatıldığımız bu modern çağda, manyetik ürünlerin piyasaya çıkması için daha iyi bir zaman olamazdı. Soluduğumuz havada, yediğimiz pek çok şeyin içinde kirliliğin izlerini bulmak mümkün. Hergün, kullandığımız cep telefonu, bilgisayar ve bunun gibi cihazların yaydığı radyasyona maruz kalıyoruz. Bu nedenle vücudumuzun dengesini tekrar sağlamak için bileklik vb. kullanımı pratik bir elektromanyetik ürün kullanmak her zamankinden daha önemlidir.

Bu ürünleri kullanmak da çok basit. Siz sadece manyetik bilekliği veya kolyeyi takıyorsunuz ve elektromanyetizma hücrelerinizi uyararak vücudunuzun sağlığını geri kazanmasına yardım ediyor.

Yaşam kalitenizi büyük oranda yükseltecek bir şeyi hayatınıza sokmak gerçekten de bu kadar basit. Vücudunuzun sağlığını bozabilecek hastalıkları elimine etmenin en doğal yolu bu. Hiçbir yan etkisi yok. Bir kere denemeye değmeyeceğini söyleyemeyiz, değil mi?

Çeviri : www.acemiyim.com


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0