0

Fazla kilolarınız canınızı mı sıkıyor? Zayıflamak istiyor musunuz?

Evde egzersizMuhtemelen çoğumuzun bu sorulara cevabı “evet”. Peki zayıflama süreci için kaçımızın motivasyonu ve vakti var? Fitness ve spor salonlarında harcayacağımız vakit çoğumuz için gereksizdir. Özellikle çalışan çiftler için tüm gün çalıştıktan sonra en azından akşam vakitlerini evde aile olarak geçirmek çok daha cazip gelir. Bu nedenle bir hevesle kaydolunan fitness salonları bir süre sonra terkedilmeye mahkum olur.

Peki bu durumda ihtiyacınız olan egzersizleri nasıl yapabilirsiniz?

Egzersiz yapmaktan bahsedince herkesin aklına bir salona kaydolup saatlerce monoton bir şekilde ter dökmek gelir. Fakat aslında kendi evinizin rahatlığında yapabileceğiniz pek çok egzersiz bulunmaktadır. Böylece hem ailenizle zaman geçirir, hem hijyen açısından rahat eder hem de eğer çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmiş; hatta ona da egzersiz bilincini aşılama açısından bir örnek olmuş olursunuz.
Evde egzersiz yapmak için, pratik olarak kullanabileceğiniz en verimli jimnastik aleti Gymstick‘tir. Pilates’in en büyük rakibi olan bu benzersiz jimnastik çubuğuyla neler yapabileceğinize dair bir fikriniz olması açısından aşağıdaki egzersizleri inceleyebilirsiniz:

Gymstick jimnastik egzersizleri

Siz de kendinize zevk alacağınız bir egzersiz belirleyerek evinizin rahatlığında kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle hamilelik dönemindeki egzersizlerin için Gymstick‘i tercih edebilirsiniz.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0