0

Bekar bir kadının hayatında olması gereken 4 erkek tipi

Boşanmış ya da hiç evlenmemiş ve hayatından ziyadesiyle memnun olan bir kadın, herhangi bir ilişki içindeyken kendisine “yasak” olan şeyleri hayatına sokabilir.

Sırların paylaşıldığı samimi sohbetler, flört, davetkar gülümsemeler, baştan çıkarıcı mesajlar; diğer bir deyişle erkeklerle eğlenmek. Bu durumu kesinlikle şeker içermeyen diyetinizin ne denli saçma olduğunu anlayıp bir kutu dolusu çikolataya girişmeye benzetebiliriz aslında.

Yıpratıcı bir ilişkinin ardından bir kadın halen arzulandığını, çekici olduğunu hissetmek ve kendine yeniden güvenmek ister. İşte bunu kendisine sağlayacak olan 4 farklı erkek tipini açıklıyoruz. Unutmayın, bu erkeklerin hepsi de hayatınızda olmalı.

Aranızda cinsel çekim olmayan bir arkadaş

Elbette onun karşı cins olduğunu biliyorsunuz ama bunu düşünmemeyi tercih ediyorsunuz. Ve onun da tıpkı sizin gibi düşündüğünü umuyorsunuz. Bu türden bir arkadaşınız varsa, (varsa kız arkadaşı dışında) hiçbir şeyin bozamayacağı yakın bir ilişki dahilinde istediğiniz testosteron dozunu alabilirsiniz.

En önemli nokta bu arkadaşın sizi can kulağıyla dinliyor olması, erkeklerin tarafını tutmak yerine eski aşkınızın tam bir kazma olduğunu düşünerek size hak vermesi ve bütün bunları başka gizli niyetlerle yapmıyor oluşudur. Aslında o sizin için bir kardeş gibidir. Üvey kardeş.

Cinsel çekim hissedilen bir arkadaş

Onun karşı cins olduğunu biliyorsunuz, hatta bunu düşündüğünüz zamanlar da olmuyor değil ama bu konuda bir girişimde bulunmuyorsunuz, o kadar. Bu iyi. Böyle bir şeye de ihtiyacınız yok zaten. Dönüşü olmayan o noktaya adım atmamak için yeterli nedene sahipsiniz zaten. Ayrıca bu fikri hayata geçirmeyi ne denli ertelerseniz, bunun kötü bir fikir olduğu konusunda da daha net bir konuma geliyorsunuz. Kötü bir fikir. Yapmayın. Bu arada birlikte sarhoş olmaktan özellikle sakının.

Ama gene de onunla sohbetlerinizde diğer erkekler konusunda yakınabilir, eski sevgilinizin yeniden birleşme çabalarıyla dalga geçebilir, hatta bu arkadaşınızla birlikte çıkarak istediğiniz erkekleri kıskandırabilirsiniz de. Önemli olan, bu arkadaşınızla işin dozunu kaçırmamanız.
Günümüzde ise kadınlar da seksten keyif almak istiyor…

Neyse ki yukarıda özetini verdiğimiz korkunç zamanlar geçti. Kadınlar da erkeklere eşit durumda ve hayatın her alanında olduğu gibi, seksten de erkek kadar keyif almak istiyor. Aynı zamanda, bilim adamlarının cinsel zeka kavramıyla açıkladığı ve ilişkide hem kadının hem de erkeğin yetenek ve becerilerini karşılıklı olarak sunduğu modern ilişki biçimi gelişmeye devam ediyor..

Eşcinsel bir arkadaş

Klasik durum. Bekar kadınlar ve eşcinsel erkekler çilek ve şampanya kadar uyumludur. Sex and the City izlemek, erkekler konusunda dertleşmek ve yakınmak ya da alışverişe çıkmak için gay bir erkekten daha iyisini bulamazsınız. Elbette gayler de erkektir. Tek fark, onlar da sizin gibi erkeklerle ilgileniyor; sizi yatağa atmak gibi bir dertleri yok. En önemlisi de, erkeklerin ne düşündüğünü birinci elden öğrenme şansına sahipsiniz. Paha biçilmez!

Yakın çevreden olmayan bir flört

Belki onunla bir iş toplantısında tanıştınız, belki üniversiteden eski bir arkadaş ya da Facebook listenizden biri. Aslında aranızda olan yalnızca çocukça bir çekim ve 3 saatlik yol, o kadar. Hatta bu mesafe, sağlıklı ve güvenli de. Ama gene de yirmi dakikalık keyifli bir telefon konuşmasının değerini gözardı edemezsiniz. Özellikle de cinsel anlamda kendinize güveninizi arttıran bir konuşma. Aslında sadece telefonda bile bir randevu yaşayabilirsiniz. Ağzı ve kulakları telefonda halen sizin. Elbette o ağzın hemen yanınızda olmasını isterseniz, iş başka.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0