0

Mobil uygulamalar gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve farklı alanlarda yaşama keyif ve kolaylık katıyor. Siz de ihtiyacınıza uygun bir mobil uygulamayı yükleyip, telefonunuzu daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Bitmoji

Uygulama kendi özel emojinizi oluşturarak avatarınızı oluşturma ve Facebook, Instagram, Twitter Snapchat, Whatsapp gibi sosyal platformlarda paylaşma imkanı sunuyor. Bitmoji sayesinde sanal dünyadaki kimliğinizi kişiselleştirebilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

VSCO

Bir mobil fotoğrafçılık uygulaması olan VSCO, telefonu fotoğraf makinesi gibi kullanmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir uygulama. Bu uygulamayla kullanıcılar çok geniş çeşitlikte filtreler, ayarlamalar, geniş skalada renk, kontrast, pozlama, sıcaklık, keskinlik, solma vb. özellikleri kullanarak fotoğraflarını kişisel düzenlemelerle paylaşabilirler.

LastPass

Riski azaltmak için her platformda ayrı şifre kullanmak zorunda kalıp, şifrelerini hatırlayamayanlar bu uygulama sizin için. LastPass uygulamasını kullanırsanız, hatırlamanız gereken tek şifre bütün şifreleri kaydeden bu uygulamanın şifresi olacak. Uygulama hem mobilde hem webde çalışıyor.

Evernote

Evernote, özellikle hatırlatma amaçlı notlara sık ihtiyaç duyanların vazgeçemeyeceği bir mobil uygulama. Notlarınızı bulutta saklayarak, tablet, PC ve akıllı telefonlardan erişmenize olanak sağlaması uygulamayı daha da vazgeçilmez kılıyor.

1Weather

Hava durumunu ve 12 haftaya kadar tahminleri gösteren uygulama basit tasarımıyla dikkat çekiyor. Reklamları kaldırmak için küçük bir ücret ödenmesi gereken uygulamanın ücretsiz sürümü de bütün gerekli özelliklere sahip.

Nova Launcher

Telefonunuzu kişiselleştirmek için bir uygulama arıyorsanız Nova Launcher tam bu iş için. Nova Launcher ile ana ekran ayarlarını yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Simge temaları, ana ekran ve uygulama tasarımlarıyla göz dolduran uygulama uygulama marketlerinde indirmenizi bekliyor.

TickTick

Bir yapılacaklar listesi uygulamasında aranan bütün özelliklere sahip olan uygulamanın en seveceğiniz yanı basit olması. Uygulamanın ana ekranında yeni görevler ekleyebilir, tekrarlayan görevleri takip edebilir ve hayatınızı daha planlı hale getirebilirsiniz.

White Noise

Uyumakta zorluk çekiyorsanız sanal seslerin dikkatinizi dağıtmasını engellemesiyle rahat bir uykuya dalabilirsiniz. Uzmanlar bu seslerin uykunun yanında hafızaya da iyi geldiğini söylüyor.

Buffer

Buffer, birden fazla sosyal medya hesabını tek yerden yönetmek isteyenler için. Programda anlık paylaşım yapılabildiği gibi zaman ayarlı paylaşım da yapmak mümkün.

Mojo

Mojo dikey formatta hikaye paylaşımlarına farklı düzenleme seçenekleri isteyenler için. Instagram’da hikaye paylaşan herkesin yüklemesi ve kullanması tavsiye olunur.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0
hayriye