0

La Casa De Papel, Alex Pina tarafından yazılmış İspanyol altyapılı bir soygun ve suç dizisidir. Dizi de karakterler ‘’Profesör’’ liderliğinde birçok soyguna karışmıştır

La Casa De Papel, İspanya sınırlarını aşarak dünya çapında bir fenomen dizi haline gelmiştir. Hem oyuncu kadrosu hem de sürükleyici hikayesinden dolayı izleyiciler üzerinde büyük bir etki bırakmıştı. Öyle bir dizi fenomen haline geldiğini görüyoruz ki dizinin çekildiği İspanya Kraliyet Darphanesi yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım, dizinin final sezonu olan ve ilk kısmı izleyen kişiler tarafından merakla beklenmekte ve araştırılmakta. Polisiye ve gerilim dizisi sevenler tarafından merakla takip edilen La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısmı tüm dizi severler tarafından bekleniyor. Netflix üzerinden yayınlanacak dizinin 1. Kısmında yaşanan olaylar ile birlikte ikinci kısmın tam anlamıyla nasıl olacağı ve dizinin nasıl biteceği merakla bekleniyordu. 2. Kısımda merak edilen konulardan biriside Tokyo karakterinin ölüp ölmediği konusuydu.

Son olarak La Casa De Papel’in final sezonunun ilk 15 dakikası yayınlandı. Kısa sürede YouTube’da trendler sıralamasına giren video, 2 milyon 600 binden fazla izlendi.

Final Sezonun Son Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak ?

Dizinin son kısmının normal şartlarda 3 Aralık 2021 tarihinde yayınlanması gerekiyordu ancak henüz dizinin yayınlanmamış olduğunu görmekteyiz.

Tokyo Öldü Mü ?

Son bölümde Tokyo’nun orduya karşı tek başına kalmasıyla birlikte çatışmalar hızlanmış ve Tokyo’nun kaçacak yeri kalmamıştı. Çatışmanın olacağı yerden çıkış olmayacağını tahmin eden Tokyo üzerinde bulunan el bombalarını pimini çekerek patlamış ve çevresindeki askerleri etkisiz hale getirmişti, arkadaşlarının kurtulması için kendini feda etti diyebiliriz. Tokyo’nun yayınlanacak 2. Kısımda bulunmayacağını söyleyebiliriz, flashback sahnelerde yer alması bekleniyor.

Oyunculardan Yeni Bir Proje Mi Geliyor?

Netflix’te büyük bir seyirci kitlesine ulaşan La Casa de Papel’in final yapması dünya çapında birçok izleyicisini üzmüştür. Dizin başından beri olayın kahramanı diyebileceğimiz Berlin karakterinin yeniden Netflix ile bir dizi çekimine başlanacağı açıklanmıştı. Dizinin adı  LCDP karakteri olan Berlin’den esinlendiğini belirtilmiştir.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0