0

Mutlu bir cinsellik için 4 adım!

1. Mükemmel diye birşey yoktur – herşey kafamızın içindedir.

Erkekler de, kadınlar da cinsel yaşamlarında modeller gibi mükemmel görünmek ister. Bu nedenle, cinsellik sırasındaki görüntümüz, birçok insanda gereksiz bir şekilde endişe yaratır. Ancak, potansiyel olarak mükemmel olabilecek bir seks deneyimini, böyle önemsiz konularla mahvetmemelisiniz.

Konu göbeğiniz, göğüsleriniz, kalçanız, selülitleriniz, çatlaklarınız veya vücut kıllarınız olabilir. Vücudunuzda her neyinizi beğenmiyorsanız, unutmayın ki yalnız değilsiniz.

Aslında, insanların çoğu (hem erkekler, hem de kadınlar) vücutlarındaki en az bir bölgeden memnun değildir. (Bunlara top modeller de dahil!) Bu yüzden, iş yakınlaşmaya gelince, sevmediğiniz bölgelerinizi düşünmekten çok, kendinizi o anın büyüsüne bırakın ve rahatlayın!

2. Mükemmel seksin anahtarı özgüvendir

Kendiniz hakkındaki olumlu düşünceleriniz, seks hayatınızın da mükemelleşmesini sağlar. Mükemmellik aslında vücudunuzun farkında olmanızda saklıdır.

Komplekslerinize bir son verin ve hiç kimsenin sizden daha iyi olamayacağını düşünerek, kendinize sonuna kadar güvenin!

Buna inanın! Olumlu sonuçlarına siz de şaşıracaksınız.

3. Kendiniz hakkında olumlu düşünün

Geniş bir kalça bile çekici olabilir

Yaşayan en seksi kadın seçilen Jennifer Lopez görüntüsünün çekicilik açısından önemli olmadığını söylemektedir.
Kendisine göre, onu seksi kılan, kendi hakkındaki olumlu düşünceleri ve özgüvenidir.

Şimdi muhtemelen, zaten çok iyi göründüğü için onun söylemesi kolay diyorsunuz. Ama bir düşünün: Dünyaca ünlü kalçaları ideal ölçülerde mi?

Alakası yok. Ama o geniş kalçaları en güçlü özelliği haline geldi.

Erkekler, cazibenizi kullanın!

Bruce Willis ideal bir erkek olmaya çok uzak: geniş bir göbek, aleni kellik… Ama bunlara rağmen pekçok kadının ideal erkek diye saydığı kişilerden biri.

Peki neden?

Çekiciliği kendi içinde saklı: o özgüvenli görüntüde… çatlak ses tonunda ve sonsuz cazibesinde…

Kendinizi kötü hissederseniz, kötü görünürsünüz . Ama kendinizi iyi hissederseniz, diğer insanlar da sizi öyle görürler. Ve dayanılmaz biri olursunuz. Bu yüzden, yataktayken vücudunuzda memnun olduğunuz bölgelere odaklanın. Bu bölgeleri düşünün. Gözleriniz mi, dudaklarınız, elleriniz, sesiniz mi?
İyi yönlerinizin farkında olun, bununla gurur duyun, bunu ortaya çıkarın ve iltifatları kabul edin.

4. Önemli olan bir bütün olarak sizsiniz, sadece vücudunuz değil.

Sevgilinizin iltifatlarına herzaman inanın ve bunları kabul edin. Vücudunuzdan ne kadar nefret ettiğinizden ve vücudunuzdaki kusurlardan bahsetmeyin.

Unutmayın! Partnerinizin yatakta sizden istediği mükemmel vücut, moda endüstrisi tarafından suni olarak yaratılmış bir klişedirSiz (dünyanın geri kalanı) bu klişeye %100 uymuyorsunuz diye niye kendinize küsesiniz ki?

Gençken her kadın ve her erkek benzer ölçülerdeki vücutların hayalini kurar. Ancak, bugüne kadar hiçbir araştırma kadınların “üçgen vücut” istediğini göstermemiştir veya tam olarak göğüs ölçüsü veren çok az erkek kaydedilmiştir. Ölçü verenlerin de yarısı büyük, yarısı küçük göğüs tercih ettiklerini belirtmiştir.

Unutmayın, duyguların ve dokunuşların yakınlığıyla, küçük göğüsleriniz de şişman göbeğiniz de dünyadaki en güzel şeylerdir.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0