0

Survivor Eleme Adayı Kim, Potaya Kim Girdi?

17 Ocak Pazartesi yayınlanan Survivor All Star üçüncü bölümüyle izleyicisiyle buluştu. 3. Kez dokunulmazlık oyununa sahnelenen bölümde kıran kırana bir mücadele ortaya koyuldu.

Kaybeden takımın bir arkadaşını sürgün kampına göndermesine neden olacak oyunda bu kez kaybeden diğer iki dokunulmazlığı kazana gönüllüler takımı oldu.

Survivor’da 3. Eleme Adayı Kim Oldu?

Dokunulmazlığı kaybeden takım bu kez Gönüllüler oldu. Geçtiğimiz Cumartesi gününden itibaren oyun kaybetmeyen Gönüllüler takımı üçüncü dokunulmazlık oyununda kaybeden taraf oldu.

Dokunulmazlığı kaybederek Sürgün adasına bir arkadaşlarını göndermek zorunda oldukları adayı belirlemek zorunda kaldı. Daha önce dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler, Birsen ve Sercan Yıldırımı sürgün kampına göndermişlerdi.

24 saat tek başına sürgün adasında yaşamaya çalışacak yarışmacılar takımından ve oyunlarından ayrı kalacak. Birsen’in yanına ikinci eleme adayı olarak Sercan Yıldırım katılmıştı. Üçüncü dokunulmazlık oyunun kaybeden Gönüllüler takımında Sürgün adasına gidecek kişi ise Gizem olarak belirlendi.

Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’da eleme potasına yazılacak yeni kişinin belirleneceği dokunulmazlık oyunu dün aksam oynandı. Dominik’te deniz üzerine kurulan parkurda yarışmacılar zorlu bir şekilde mücadele etti. Parkurda önce kadın yarışmacılar yarıştı.

Kıyasıya bir mücadele verilen dokunulmazlık oyununda ilk turda sahne alan kadınlarda ilk kazanan takım ünlüler oldu. Erkeklerde ise kıyasıya geçen mücadelede ise Gönüllüler takımı 8 – 6 kazanarak Gönüllüler oldu.

Durumun berabere gelmesiyle birlikte bayrak yarışına çıkıldı. En iyi yarışmacıların seçildiği turda, 3-0 galip gelerek bayrak yarışını kazanan takım Ünlülüler oldu. Böylece 5 günlük Survivor mücadelesinde, Ünlüler takımı ilk oyunlarını kazanmış oldu.

Survivor’da Eleme Adayları Kim Oldu?

3 dokunulmazlık oyunu sonucu, Ünlüler takımından iki , Gönüllüler takımından bir kişi eleme potasına girmiş oldu ve sürgün adasına gittiler. Ünlüler takımından Birsen ve Sercan, Ünlüler takımından ise Gizem sürgün adasının yolunu tuttular.

Survivor 2022 sürgün kampı nedir?

Survivor, “All Star” sezonuna sürgün kampı uygulamasıyla başladı. Survivor All Star ilk haftasında toplam 4 kez dokunulmazlık oyunu oynanacak. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir kişi genel eleme konseyine kadar kalacağı adadır.


ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...

0